Menu

Servis kamerových a robotických systémů

Díky strategickému umístění našeho servisního střediska nemusíte daleko jezdit. Specializujeme se na servis kamerových inspekčních a robotických systémů různých výrobců. Po dohodě jsme schopni poskytovat mobilní servis v místě práce nebo v sídle zákazníka. Víme, že čas jsou peníze a proto je našim cílem poskytnout Vám rychlé a kvalitní opravy.

Repase starších zařízení

Po dohodě můžeme nabídnout návrh a realizaci repase, úpravy nebo kompletní přestavby staršího zařízení, ať už se jedná o kameru, robot nebo řídící systém. Jsme schopni vyrobit nebo upravit náhradní díly, které už nejsou na trhu dostupné.

Zprostředkování prodeje staršího zařízení

Pokud nemáte k dispozici prostředky pro pořízení nového robotického nebo kamerového systému, můžeme Vám mezi našimi partnery v EU, Švýcarsku a USA vyhledat starší systém a připravit ho pro Vaše používání.

Na závěr to nejdůležitější: Rychlá reakce

Pro zákazníky Kummert jsme připraveni provést servisní zásah v ČR a v SR během několika hodin. V případě velmi vážného poškození nabízíme u námi prodaných kamer výměnu za stejný funkční typ, abyste mohli pokračovat v práci. Po výměně provádíme opravu v našem servisu nebo odesíláme kameru do centrály v Gerolzhofenu a po opravě ji dopravíme zpět k Vám.

Kontaktujte nás